Strani nogometVečer iznenađenja u EL

Zvezda pobijedila u Njemačkoj, poraz Athletica i Marseilla

28. rujna 2017. - 22:54
rtttttttt

Nogometaši Zenita, Arsenala i Lazija upisali su nove pobjede u susretima Europske lige, a iznenađenje večeri priredila je ukrajinska Zorja pobijedivši na gostovanju Athletic Bilbao 1-0.

Arsenal je na gostovanju pobijedio BATE Borisov 4-2, a sve je bilo gotovo nakon 25 minuta. "Topnici" su za manje od pola sata vodili 3-0 i praktički riješili pitanje pobjednika. Dva gola zabio je Theo Walcott (9, 22), a jednog Rob Holding (25). Domaćin je do poluvremena smanjio golom Mirka Ivanića (28). U drugom poluvremenu Olivier Giroud (49-11m) je zabio za goste, a Mihail Gordeičuk (67) za BATE.

U drugom susretu iz H skupine Crvena zvezda je u Kolnu pobijedila istoimenog njemačkog bundesligaša 1-0. Utakmicu je odlučio sjajan pogodak Richmonda Boakyjea u 30. minuti.