Strani nogometmalo mira za wengera

Lacazette s dva gola donio slavlje Arsenalu u posljednjoj utakmici kola

26. rujna 2017. - 01:10

U posljednjem susretu šestog kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je na stadionu Emirates pred 59,800 gledatelja pobijedio West Bromwich Albion 2-0, a susret je obilježio Gareth Barry postavši novi rekorder po broju nastupa u Premiershipu.

Arsenal je utakmicu dočekao na 12. mjestu i sa svega jednom pobjedom u posljednja četiri kola. Pobjeda je bila imperativ kako bi se 'topnici' barem malo približili vrhu ljestvice, a Arsene Wenger dobio malo predaha nakon silnih kritika.

Pobjedu Arsenalu donio je dvostruki strijelac Alexandre Lacazette koji je zabio po jedan pogodak u svakom poluvremenu. Arsenal je poveo u 20. minuti nakon što je Alexis Sanchez iz slobodnog udarca pogodio vratnicu, a francuski napadač pospremio odbijanac. Lacazette je u 67. minuti realizirao kazneni udarac ...

20. travanj 2024 01:06