Strani nogometLiga prvaka

Liverpool remizirao, Lovren grubo pogriješio, pobjede Šahtara i Reala

14. rujna 2017. - 00:38
livvvv

Aktualni europski prvak Real Madrid krenuo je obranu naslova pobjedom 3-0 protiv APOEL-a. Nažalost, već u 25. minuti utakmice ozlijedio se Mateo Kovačić.

"Kraljevski klub" je poveo u 12. minuti golom Cristiana Ronalda. Nažalost, 13 minuta kasnije zbog ozljede prepone teren je napustio Mateo Kovačić koji je zajedno s Lukom Modrićem od prve minute startao u španjolskoj momčadi.

Real je i u nastavku prvog poluvremena dominirao, ali u prvih 45 minuta više nije zatresao mrežu Boya Watermana. Sve dvojbe, ako ih je i bilo, Real je razriješio u 51. minuti Ronaldovim golom iz kaznenog udarca. Do kraja utakmice među strijelce se upisao i Sergio Ramos (62). Modrić je odradio svih 90 minuta.

U drugom susretu iz skupine H Tottenham je u Londonu pobijedio Borussiu Dortmund 3-1. Domaćin je...

20. travanj 2024 01:43