Sport Strani nogomet

STARE NAVIKE

Iz Rusije s ljubavlju: Pašalić oduševio navijače Spartaka, asistencijom razbio obranu Arsenala

Novi klub, nova liga, ali navike su ostale iste, Mario Pašalić se izvrsno predstavio novim poslodavcima u Moskvi. Pašalić je asistirao u 20. minuti Promesi za vodstvo od 1:0, na kraju je Spartak dobio Arsenal Tulu s 2:0, drugi zgoditak zabio je Ze Luis. Nakon pet odigranih kola ovom pobjedom Spartak je stigao na sedmo mjesto ljestvice s osam bodova, pet manje od vodećih Zenita i Lokomotiva,

Mario Pašalić je u 20. minuti pratio akciju i kroz sredinu prihvatio loptu i istrčao kontru do kraja, mogao je i zabiti jer je krenuo sam prema golu, ali je nesebično dodao loptu Quincyju Promesi koji je samo gurnuo u prazan gol. Prilikom proslave Promesa se zahvalio Pašaliću.

Drugi je ovo nastup nekadašnjeg hajdukovca za Spartak otkada je stigao u redove moskovskog kluba. Nakon produljenja ugovora s Chelseom na dvije godine Pašalić je odlično odabrao ambiciozan klub koji će igrati Ligu prvaka. Nakon španjolske, francuske i talijanske lige Pašalić je pokazao da mu i ruska odlično leži.

Nakon ovih prezentacija nije čudno da je Conte zadržao Pašalića “na oku” i nije ga prodao iako su ponude stizale.