Strani nogometborba za mjesto

Bayern svladao Chelsea u pripremnoj utakmici, Pašalić upisao novi nastup

Piše PSD
25. srpnja 2017. - 17:57

Bayern i Chelsea odigrali su prijateljsku utakmicu u Singapuru u sklopu pripremnog turnira International Champions Cup, a izabranici Carla Ancelottija odnijelu su pobjedu 3:2, pišu Sportske novosti.

Već nakon pola sata Bavarci su imali prednost od visokih 3:0. Mrežu Chelseaja načeo je Rafinha u šestoj minuti utakmice kada je dalekometnim i preciznim udarcem matirao Belgijanca Courtoisa. Samo šest minuta kasnije Müller zabija za 2:0, da bi u 27. minuti susreta isti igrač postigao i svoj drugi pogodak na utakmici.

Do kraja susreta poraz su uspjeli ublažiti Alonso (45. minuta), te Batchuayi (85. minuta). Također valja napomenuti kako je u 86. minuti Antonio Conte dao priliku i našem Mariju Pašaliću koji se vratio u Chelsea ne bi li odradio pripreme s Bluesima i tako eventualno izbori...

19. travanj 2024 09:34