Strani nogometObrana se još vrti

Nogometni svijet bruji o Neymarovom pogotku Juventusu: ovo je njegov posljednji i najspektakularniji gol za Barcelonu

Piše SN
23. srpnja 2017. - 12:52

Barcelona je noćas s 2:1 pobijedila Juventus na pripremnom turniru u New Yorku, a briljirao je Neymar, kojega su španjolski i francuski mediji već preselili u redove PSG-a.

Sjajni Brazilac je protiv finalista Lige prvaka pokazao svu raskoš svog nogometnog talenta, zabivši oba gola, a posebno je lijep bio onaj drugi u 26. minuti. Neymar je primio loptu na rubu šesnaesterca, u slalomu nanizao petoricu igrača iz najbolje obrane svijeta pa zabio jednom od najboljih vratara današnjeg nogometa Gigiju Buffonu.

Akcija koju se zaista isplati vidjeti više puta.

Prvi gol Neymar je zabio u 15. minuti, a Juventus je tek uspio smanjiti preko Chiellinija u 63.

Ivan Rakitić odigrao je u New Yorku prvo poluvrijeme za Barcelonu, a Mario Mandžukić je za Juventus igrao do 60. minute.