Strani nogometKUP KONFEDERACIJA

Portugalski junaci s Eura ispali iz reprezentacije: nisu se naigrali u klubovima pa ih je izbornik prekrižio

25. svibnja 2017. - 18:36
2017-05-14T200744Z_1262886444_RC14CE3049B0_RTRMADP_3_SOCCER-FRANCE-AMO-LIL.JPG

Izbornik portugalske nogometne reprezentacije Fernando Santos objavio je popis kandidata za predstojeći Kup Konfederacija na kojem nema junaka s europskog prvenstva u Francuskoj Renata Sanchesa i Edera.

Portugal je na EURO-u osvojio prvo mjesto pobijedivši u finalu Francusku 1-0 Ederovim golom, dok je Sanchez bio jedan od igrača koji su obilježili EP.

Međutim, kako se ove sezone nisu previše naigrali u svojim klubovima, Santos ih je prekrižio za predstojeće obaveze portugalske vrste. Aktualnog europskog prvaka prvo očekuje prijateljska utakmica protiv Cipra, zatim ogled protiv Latvije u kvalifikacijama za SP 2018. godine, te nastup na Kupu Konfederacija u Rusiji.

- Eder i Sanchez su igrači koji su obilježili europsko prvenstvo i donijeli neviđenu radost našim navijačima. Međutim, ...

24. travanj 2024 10:57