Strani nogometVRAGOVI OPET JAŠU

Manchester United lovi jednini naslov koji nije još osvojio

12. svibnja 2017. - 01:19
2017-05-11T211340Z_137538820_MT1ACI14791783_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-MUN-CLV.JPG

Manchester United je na Old Traffordu odigrao 1-1 protiv Celte Vigo obranivši pobjedu od 1-0 iz Španjolske, dok je u drugom susretu Lyon pobijedio Ajax 3-1, ali to nije bilo dovoljno jer su Nizozemci u prvom susretu slavili 4-1.

"Crveni vragovi" su poveli u 17. minuti golom Marouanea Fellainija, a potom odlučili čuvati prednost. Celta je napadala i imala je nekoliko lijepih prilika, a uspjela je izjednačiti u 85. minuti golom Facunda Ronacaglije. Dvije minute kasnije došlo je do gužve i naguravanja na centru nakon čega je rumunjski sudac Ovidiu Hategan pokazao dva crvena kartona, po jedan na svakoj strani. Kod domaćina je isključen Eric Baily, a kod gostiju strijelac Ronacaglia.

Do kraja utakmice United je uspio obraniti remi i izboriti finale jedinog europskog natjecanja koje n...

25. travanj 2024 16:56