Strani nogometLaganih 3:0

Barcelona razbila Espanyol na Rakitićev pogon, pogledajte novi pogodak Hrvata

30. travnja 2017. - 01:04

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić postigao je prvi, a Urugvajac Luis Suarez prvi i treći pogodak u 3-0 (0-0) pobjedi Barcelone na gostovanju kod gradskog suparnika Espanyola u dvoboju 35. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Nakon siromašnog prvog poluvremena Barcelona se razgoropadila u nastavku. Luis Suarez je iskoristio loše vraćanje lopte Jurada svom vrataru, što je ispala idealnom asistencijom za Urugvajca koju je u takvim situacijama nemilosrdan egzekutor.
Barcelona je udvostručila vodstvo u 76. minuti. U brzom kontranapadu Lionel Messi je u pravom trenutku gurnuo loptu prema Ivanu Rakitiću, a hrvatski reprezentativac mirno pospremio loptu pokraj nemoćnog vratara Diega Lopeza. Konačnih 3-0 postavio je Suarez svojim drugim pogotkom.