Strani nogometšpanjolsko prvenstvo

Pogledajte taj gol! Preciznim udarcem Messi odveo Barcelonu do pobjede

16. travnja 2017. - 01:07
2017-04-15T194918Z_1128274686_RC1AE6B0C050_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-FCB-SOC.JPG

Nogometaši Barcelone stigli su do 22. ovosezonske pobjede u španjolskom prvenstvu svladavši u subotu na svom Camp Nou Real Sociedad sa 3-2, a svih pet pogodaka postignuto je u prvom poluvremenu.

Lionel Messi je načeo goste u 17. minuti preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora. U 37. minuti Argentinac je ugurao loptu u mrežu nakon što je vratar gostiju obranio udarac Luisa Suareza.

No, Real Sociedad je u 42. minuti došao do izjednačenja nakon konfuzije u obrani Barcelone, koja je završila autogolom Umtitija. Samo dvije minute poslije Messi se prometnuo u asistenta, a Paco Alcacer postigao treći pogodak za Katalonce. Međutim, Prieto je sjajno završio akciju gostiju u završnim sekundama prvog dijela i ponovno smanjio zaostatak gostiju.

Lionel Messi Amazing Goal - Barcelona vs R...

16. travanj 2024 19:50