Mandžukić upisao asistenciju, Kalinić pocrvenio, a Jurić prekinuo crni niz Genoe

15. travnja 2017. - 20:33

U 32. kolu talijanskog nogometnog prvenstva u subotu je vodeći Juventus u gostima dobio posljednjeplasiranu Pescaru sa 2-0, a hrvatski nogometaš Mario Mandžukić bio je asistent za drugi pogodak.

Gonzalo Higuain u 22. minuti zabija za vodstvo Juvea, a u 43. Cuadrado je ubacio, a Mandžukić je glavom proslijedio za Higuaina, koji postavlja konačnih 2-0.

Mandžukić, koji je odigrao cijeli susret, imao je i dvije gol-šanse, u 10. minuti njegov udarac desnom nogom obranio je golman domaćina, a u 40. je njegov pokušaj glavom zamalo promašio vrata.

U derbiju gradskih rivala, kojim je počelo 32. kolo, Inter je kao domaćin protiv AC Milana odigrao 2-2, a hrvatski reprezentativac Ivan Perišić bio je asistent za drugi gol Intera.

Inter je nakon prvog poluvremena vodio 2-0, a prv...

24. travanj 2024 15:02