Strani nogometBlistavi Juve odigrao utakmicu iz snova

Liga prvaka: Barca doživjela katastrofu u Torinu

Piše D.Pe., (H)
12. travnja 2017. - 00:31

Nogometaši Juventusa pobijedili su Barcelonu 3-0 u prvom susretu četvrtfinala Lige prvaka, dok je dvoboj između Borussie Dortmund i Monaca odgođen za srijedu nakon što su pored autobusa s igračima njemačkog kluba eksplodirale tri eksplozivne naprave pri čemu je ozlijeđen branič Marc Bartra.

Juventus je daleko lakše nego što se očekivalo stigao do pobjede protiv Barcelone.

Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Argentinac Paulo Dybala koji je postigao golove u 7. i 22. minuti. Kod drugog gola Argentincu je asistirao Mario Mandžukić. Hrvatski reprezentativac je s lijeve strane povratnom loptom proigrao Dybalu, koji je iz prve opalio i svladao Ter Stegena. Treći gol za torinsku 'Staru damu' zabio je Giorgio Chiellini u 55. minuti.

Mandžukić je odigrao cijeli susret za Juve,...

18. travanj 2024 22:31