SAD upisale prvu pobjedu u kvalifikacijama, Chicharito srušio rekord

25. ožujka 2017. - 11:20
pulisic.JPG

Napadač meksičke nogometne reprezentacije Javier Hernandez pogotkom u 2-0 (2-0) pobjedi protiv Kostarike u susretu 3. kola završnog kruga kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018. u Ciudad Mexicu izjednačio se s Javierom Borgettijem na vrhu strijelaca svoje reprezentacije svih vremena.

"Chicharito" je doveo Meksiko u vodstvo već u 7. minuti, a to je bio njegov 46. pogodak u reprezentativnom dresu u karijeri. Konačnih 2-0 postavio je Nestor Araujo u posljednjoj minuti prvog poluvremena.

Ovom pobjedom Meksiko je zasjeo na vrh ljestvice sa sedam bodova, jednim više od druge Kostarike.

Pod vodstvom novog izbornika Brucea Arene SAD su u San Joseu svladale Honduras sa 6-0 (3-0) i osvojile prve bodove. Trostruki strijelac bio je veteran Clint Dempsey (32, 49, 54), no pr...

19. travanj 2024 16:42