Strani nogometLIGA PRVAKA

Juventus i Leicester City u četvrtfinalu, Kasper Schmeichel briljantan!

14. ožujka 2017. - 23:39
kaaaas

Leicester je izbacio Sevillu, momčad koja se bori za ostanak u engleskom Premiershipu igrat će u četvrtfinalu Lige prvaka! Nakon što su uz puno sreće izborili minimalni poraz 2:1 u prvoj utakmici, 'lisice' su sinoć na svom King Poweru slavile s 2:0 za najveći europski uspjeh u klupskoj povijesti.

Veliki junak ovog prolaza je vratar Kasper Schmeichel, sin legendarnog Petera, koji je u obje utakmice obranio po jedanaesterac. Danas je to bilo u 80. minuti, imali su gosti šansu za produžetke, ali je Schmeichel obranio udarac N'Zonzija. Sevilla je penal izborila s igračem manje, jer je šest minuta ranije drugi žuti karton dobio Nasri.

Sevilla je i sinoć dominirala u posjedu lopte, no njihove rijetke prilike sjajno je branio Schmeichel. Već u 4. minuti domaće je navijače mogao šokir...

19. travanj 2024 11:57