Preokret Reala na domaćem terenu uz 'malu' pomoć suca

13. ožujka 2017. - 00:11

Nogometaši Real Madrida u nedjelju su u 27. kolu Primere na svom stadionu protiv Betisa slavili sa 2-1, ali gosti su teško oštećeni u 22. minuti.

Gosti su poveli u 25. minuti kada je vratar Reala Keylor Navas prvo obranio udarac Antonija Sanabrije, ali mu je lopta ispala iz ruke i završila je u mreži.

No, u 22. minuti sudac je propustio isključiti vratara Navasa, koji je izvan kaznenog prostora srušio srpskog veznjaka Betisa Darka Brašanca, koji je išao sam prema golu. Sudac je ostao nijem, samo je pokazao da se igra nastavi.

U 41. minuti, nakon ubačaja Marcela, Cristiano Ronaldo glavom pogađa za 1-1.

Betis je u 78. minuti ostao sa igračem manje nakon što je isključen Cristiano Piccini. Tri minute kasnije Real zabija nakon kornera. Ubacio je Toni Kroos, a Sergio Ramos glavom pog...

19. travanj 2024 18:02