Lovre Kalinić teško nastradao, Lyon preokrenuo Romu

10. ožujka 2017. - 00:23
Lovre Kalini

Hrvatski vratar Lovre Kalinić primio je čak pet golova u domaćem porazu Genta 2-5 od Racing Genka u prvom susretu osmine finala Europske lige.

Kalinić je već u prvom poluvremenu primio četiri gola, a u nastavku susreta još jedan.

Kalinićevu mrežu je načeo Ruslan Malinovsky sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca u 21. minuti. Izjednačio je Samuel Kalu u 27. minuti, međutim svega pet minuta kasnije gosti su ponovo u vodstvu. Nažalost, kod drugog pogotka Racinga pogriješio je Kalinić otišavši u prazno, a Omar Colley je lagano zabio u prazna vrata. Do kraja poluvremena Mbwana Samatta (42), Jere Uronen (45) su zabili još dva pogotka za Racing Genk.

Kalifa Coulibaly je u 61. minuti smanjio na 2-4, a u 68. minuti domaćin je mogao smanjiti na svega gol zaostatka, ali je Perbet pro...

19. travanj 2024 07:34