Real bez najboljih igrača lako do pobjede na gostovanju protiv Eibara

4. ožujka 2017. - 19:34
spa00

U susretu 25. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na gostovanju pobijedio Eibar 4-1 vrativši se na prvo mjesto ljestvice.

"Kraljevski klub" je nastupio bez ozlijeđenog Cristiana Ronalda i suspendiranih Garetha Balea i Alvara Morate, ali je rutinski stigao do bodova.

Gosti su sav posao obavili u prvih pola sata postigavši tri gola, a potom su u nastavku i četvrti put zatresli mrežu Yoela. Domaćin je uspio tek ublažiti poraz.

Golove za Real zabili su Karim Benzema (14, 25), James Rodriguez (29) i Marco Asensio (60), dok je pogodak za Eibar postigao Ruben Pena (72). Luka Modrić je zaigrao od prve minute, a u 71. minuti ga je zamijenio Mateo Kovačić.

Real je ovom pobjedom preuzeo 'jedinicu' sa 59 bodova, Barca je druga sa 57 bodova, a Sevilla na trećoj poziciji ima 5...

24. travanj 2024 18:18