Strani nogomet11. GOL U PRVENSTVU

Pašalić asistirao za pobjedu Milana protiv Fiorentine, Kalinić strijelac

19. veljače 2017. - 23:47
pas00

Nogometaši Milana svladali su Fiorentinu sa 2-1 u posljednjoj utakmici 25. kola talijanskog prvenstva, a sva tri pogotka pala su u prvom poluvremenu, uz važne uloge hrvatskih nogometaša, jer je Mario Pašalić asistirao kod drugog pogotka domaće momčadi, a Nikola Kalinić bio strijelac za momčad iz Firence.

Milan je do vodstva stigao u 17. minuti, kad je na ubačaj Sose najbolje reagirao slovački reprezentativac Juraj Kucka i glavom poslao loptu u mrežu.

Samo četiri minute poslije Fiorentina je izjednačila. Chiesa je ubacio oštru loptu u peterac, gdje je pravovremeno utrčao hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić i svojim 11. pogotkom u sezoni donio izjednačenje svojoj momčadi.

Milan je na odmor otišao s prednošću zahvaljujući Gerardu Deulofeuu koji je stigao na posudbu iz E...

19. travanj 2024 15:01