Ostaloserie a

Pogledajte sjajan pogodak Kolumbijca za pobjedu Juventusa protiv Intera

6. veljače 2017. - 08:49

U jednom od najvećih derbija talijanskog nogometa, poznatom i kao 'Derby d'Italia', Juventus je pobijedio Inter 1-0, a u posljednjim trenucima susreta isključen je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Torinska 'Stara dama' je do pobjede stigla golom Juana Cuardada u posljednjim trenucima prvog dijela. Kolumbijac je sjajno opalio sa 25 metara i pogodio rašlje suparničkog gola.

U prvom poluvremenu je moglo biti još golova. Juve je dva puta pogađao okvir gola, prvo Dybala u 13. minuti, a zatim i Pjanić u 43. minuti. I Inter je imao nekoliko prilika, a najbolju je imao Ivan Perišić koji je u 37. minuti nakon kornera pucao glavom, a Buffon sjajno obranio. Samo minutu kasnije izglednu priliku je imao i Mandžukić koji je nakon Cuardadove asistencije u padu pucao glavom pored gola. ...

20. travanj 2024 05:47