Strani nogometLIGA PRVAKA

Subašić izbacio Španjolce, Roma ispala s dva igrača manje

24. kolovoza 2016. - 00:57

Nogometaši Porta iskoristili su prednost od dva igrača više te nakon 1-1 u prvoj utakmici na svom travnjaku, izbacili su Romu pobjedom na rimskom Olimpicu 3-0.

Talijanska momčad je u Portugalu s igračem manje uspjela izvući remi koji je Romi ostavljao prostor za nadu da će pred svojim navijačima uspjeti preskočiti Porto. No, već u osmoj minuti gosti su preko Felipea poveli. Rominu treneru Lucianu Spalettiju pao je mrak na oči kad je poljski sudac Szymon Marciniak u 39. minuti opravdano pokazao izravni crveni karton kapetanu Danieleu De Rossiju zbog brutalnog starta na Maxiju Pereiri koji je morao izaći iz igre.

Roma je u bezizlaznu situaciju došla kad je u 50. minuti Emerson zaradio izravni crveni karton zbog još jednog brutalnog starta. Porto je svoju veliku brojčanu prednost...

19. travanj 2024 08:47