Strani nogometstrijelac i asistent u pobjedi Barcelone

Rakitić: Uvjereni smo da nam titula neće izmaknuti

21. travnja 2016. - 12:29
rak00

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić, strijelac i asistent u pobjedi Barcelone od 8-0 na gostovanju kod Deportiva, uvjeren je kako im naslov prvaka Španjolske neće izmaknuti u posljednja četiri kola premda Atletico Madrid ima isti broj bodova a Real Madrid jedan bod manje.

"Mi uvijek želimo pobijediti. Moramo do kraja nastaviti ovako. Sve se odvija jako brzo, za nekoliko dana igramo novu utakmicu, te moramo dati 100 posto svojih mogućnosti. Uvjereni smo da nam titula neće izmaknuti", izjavio je Rakitić.

Hrvatski vezni igrač je u 11. minuti dodao loptu Luisu Suarezu za vodstvo od 1-0, a u 47. minuti je i sam zabio pogodak za 3-0. To mu je bio osmi pogodak ove sezone, te šesta asistencija u 52 nastupa.

"Važno je zabijati golove, ovaj put ih je ušlo osam, a sada ćemo nastojati po...

19. travanj 2024 18:52