Strani nogometšou Suareza

Barca zabila osam komada Deportivu, gol i asistencija Rakitića

21. travnja 2016. - 00:07

Vodeći sastav španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona frustracije zbog četiri uzastopna poraza, tri u Primeri i jedan od Atletica u uzvratnom susretu četvrtfinala Lige prvaka, iskalili su na Deportivu kojega su u A Coruni u susretu 34. kola ponizili sa čak 8-0 (2-0), a u golijadi je s pogotkom i asistencijom sudjelovao i hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić.

Rakitić je zabio za 3-0 početkom drugog poluvremena, u 47. minuti i to na asistenciju Luisa Suareza koji se tako odužio Rakitiću koji je bio asistent Urugvajcu za prvi gol na utakmici u 11. minuti.

Briljatnu je utakmicu odigrao upravo Suarez koji je utakmicu završio s nestvarnim učinkom od četiri gola i tri asistencije. Urugvajac je "načeo" domaćine u 11. minuti na proigravanje Rakitića, a potom je dva puta is...

20. travanj 2024 00:54