Pobjeda Juventusa, asistencije Mandžukića i Vrsaljka

Piše H
6. ožujka 2016. - 18:56
2016-03-06T150938Z_1474235668_GF10000335661_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY.JPG

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Mandžukić bio je jedan od najboljih igrača Juventusa u gostujućoj pobjedi 2-0 protiv Atalante u susretu 28. kola talijanskog prvenstva.

Mandžukić je asistirao za oba gola torinske 'Stare dame'. U 24. minuti je nakon ubačaja iz kornera glavom spustio loptu Andrei Barzagliju, a četiri minute prije kraja susreta je uposlio Marija Leminija koji je udarcem s ruba kaznenog prostora svladao Marca Sportiella.

Aktualni talijanski prvak je ovom pobjedom ponovo preuzeo vrh ljestvice Serie A s tri boda više od Napolija.

Odličnu predstavu pružio je i Šime Vrsaljko u pobjedi Sassuola protiv Milana 2-0. Hrvatski reprezentativac je u 71. minuti asistirao Nicoli Sansoneu za vodstvo 2-0. Vodeći pogodak na utakmici postigao je Alfred Duncan u 27. minuti.