Pogoci Brozovića i Perišića, Inter ipak ispao

Piše (H)
3. ožujka 2016. - 00:50
Ivan_Perisic

Nogometaši milanskog Intera ipak nisu prošli u finale Talijanskog kupa, iako su u uzvratu na svom San Siru nadoknadili zaostatak od 0-3 iz prve utakmice u Torinu pogocima hrvatskih reprezentativaca Marcela Brozovića i Ivana Perišića.

Inter je bio nadomak čudu, ali je Juventus, unatoč činjenici da je u Milano došao bez pola sastava i Marija Mandžukića,  ipak prošao u finale boljim izvođenjem jedanaesteraca s 5-3. Brozović je zabio vodeći pogodak u  18. minuti, a u 49. je pogodak za 2-0 postigao Perišić na dodavanje Edera.

U 82. minuti Barzagli ruši Perišića, a s bijele točke je bio precizan Brozović za nagovještaj čuda. U produžecima nije bilo golova, a u izvođenju penala Brozović je još jednom bio precizan, ali je Inter finala koštao promašaj Palacia nakon što je svih p...

24. travanj 2024 08:10