Strani nogometLagana pobjeda

Real - Athletic Bilbao 4:2, Modrić i Kovačić od prve minute

13. veljače 2016. - 18:59

Nogometaši Reala slavili su u susretu 24. kola Španjolske lige u Madridu protiv Athletic Bilbaoa s 4-2, te se probili na drugo mjesto.

Real je slavio protiv upornih Baska, koji su na Bernabeu postigli čak dva pogotka. "Kraljevski klub" je poveo već u 3. minuti pogotkom Cristiana Ronalda, a Athletic je izjednačio u 10. minuti preko Javiera Erasa koji je iskoristio veliku pogrešku braniča Reala Raphaela Varanea. Real je do poluvremena postigao dva pogotka zahvaljujući Jamesu Rodriguezu (38) i Toniju Kroosu (45), da bi se u  87. minuti po drugi puta u strijelce upisao Ronaldo. Varane je loš dan zapečatio crvenim kartonom u 83. minuti, a Gorka Elustondo je u 90. minuti smanjio na konačnih 4-2.

Kod Reala su utakmicu započeli Luka Modrić i Mateo Kovačić, koji je iz igre izašao u 72...

23. travanj 2024 17:32