Neymar: Nije bilo zle namjere u udaranju Modrića

17. lipnja 2014. - 14:00
Brazilski nogometaš Neymar poručio je da nije bilo ničeg zlonamjernog u njegovom potezu tijekom utakmice protiv Hrvatske, kada je laktom u glavu pogodio Luku Modrića.

Brazil je u uvodnom dvoboju skupine A Svjetskog prvenstva pobijedio Hrvatsku s 3-1, a dvostruki strijelac Neymar u 27. je minuti dobio žuti karton nakon što je laktom udario našeg veznjaka. Bilo je nakon utakmice puno rasprava o tome je li napadač Barcelone za svoj potez zaslužio i crveni karton, ali on sam smatra da je adekvatno sankcioniran.
- Bio je to nenamjeran udarac. Sudac je bio blizu i da je vidio bilo što zlonamjerno, kazna bi bila stroža - rekao je Neymar.

Osvrnuo se nakon toga i na realizirani jedanaesterac kojim je u 71. minuti donio Brazilu vodstvo 2-1.
- Na sekundu mi je srce bilo u ustima. U konačnic...
25. travanj 2024 12:32