Rukometjoš smo u igri

Viceprvaci svijeta pali u paklu Arene: čarobni Stevanović svojim obranama uništio Norvežane

Piše R.R.
20. siječnja 2018. - 22:50
hrvatska_norveska5-200118

Nošeni glasnom podrškom navijača, koji su napunili tribine zagrebačke Arene, hrvatski rukometaši sjajno su otvorili utakmicu protiv Norveške. U prve tri minute Ivan Stevanović je obranio dva 'zicera', Željko Musa je dvaput bio precizan, a Manuel Štrlek jednom pa je Hrvatska povela 3-0.

Na brzu igru Norvežana naša je reprezentacija odgovorila na identičan način. Norveška je do osme minute smanjila zaostatak na jedan pogodak (4-3), ali je opet uslijedilo dobro napadačko razdoblje Hrvatske za prvo vodstvo od četiri pogotka (8-4) u 14. minuti.

Hrvatska je na poluvrijeme otišla sa dva gola prednosti (17-15), nakon što je Zlatko Horvat pogodio sedmerac u posljednjim sekundama prvog dijela. Ivan Stevanović je odigrao najbolje poluvrijeme, sakupio sedam obrana, zaustavljao Norveža...

24. travanj 2024 10:51