Kadeti brončani na Međunarodnom turniru 'Rukomet je moja budućnost'

Piše R.R.
18. travnja 2017. - 14:59
kadetkovanji

Hrvatska muška kadetska reprezentacija na petom izdanju Međunarodnog turnira ''Rukomet je moja budućnost'' u Bugojnu osvojila je brončanu medalju. Izabranici Luke Panze dobro su krenuli u susret te pitanje pobjednika riješili već u prvom poluvremenu. Hrvatska je slavila nad Austrijom 42:31 (25:15), a najefikasniji bili su Marino Vulić s osam golova, Halil Jaganjac i Daniel Vusić sa šest te Vito Bahtijarević i Filip Curiš s četiri postignuta pogotka.

Izbornik Luka Panza prije odlaska na turnir zajedno sa stožerom imao je jedan cilj i zadovoljan je zaključio po završetku turnira

Što se tiče nastupa na turniru, ako ćemo gledati rezultatski, imali smo samo jedno loše poluvrijeme u polufinalu protiv Poljske. Mi smo u Bugojnu stigli s ciljem da isprobamo igrače koji do sad nisu&n...

25. travanj 2024 14:33