Sport Rukomet

nema pobjeda

Splićanke upisale častan poraz protiv Podravke, Kaštelani tijesno izgubili u Poreču

Respektabilan poraz Splićanki protiv vodeće Podravke u zaostaloj utakmici 18. kola. Četiri uzastopna pogotka dovele su Split 2010 na samo minus dva (24:22) deset minuta prije kraja, a onda su gošće serijom 5:0 riješile pitanje pobjednika. Zanimljivo, samo pet igračica Podravke zabijalo je golove.

Spli 2010 - Podravka Vegeta 24:30 (12:15)

Split, Mala dvorana SC Gripe. Gledatelja 150.

Suci: Bulum i Carević (obojica iz Metkovića).

SPLIT 2010: Stilinović (4 obrane), Ećimović (7 obrana), Zelić, Plazibat (1), Kežić (6), Surjan (1), Cvitanović, Rubić, Ercegović (1), Budić (3), Macan (5), Srdanović, Marić Banje (6), Sablić (1).

PODRAVKA VEGETA: Jukić (5 obrana), Kapitanović (5 obrana), Hajduk, Dežić (2), Karlovčan, Popović, Krsnik (8), Milošević, Nemaškalo (8), Mrđen, Franušić, Vidak (8), Pavlović, Gugić, Debelić (4).

Isključenja: Split 2010 -, Podravka Vegeta 8 min.

Sedmerci: Split 2010 4/5, Podravka Vegeta 1/2.

Malo je falilo da se Kaštelani s gostovanja u Poreču vrate s pjesmom u autobusu. Na startu Lige za ostanak vodili su 24:23 u 53. minuti, no na kraju su se ipak radovali gosti. Sljedećeg tjedna u Kaštela stiže Rudar i to je „must-win“ utakmica za Ribolu.

Poreč - Ribola Kaštela 28:26 (12:10)

Poreč, Dvorana SRC Veli Jože. Liga za ostanak, 1. kolo. Gledatelja 250.

Suci: Botinčan i Rupčić (obojica iz Rijeke).

POREČ: Car (10 obrana), Krbavčić (4 obrane), Ćosić, Mataija (5), Medved, Mišić, Thoss, Šehič (1), Kušan (3), Perić (5), Mofardin, Miličević (3), Perajica (2), Filipović, Rađaković (5), Medić (4).

RIBOLA KAŠTELA: Pepur (5 obrana), Galić (2 obrane), Ilić, Pavlov, Banović (8), Bendeviš, Šindik (1), Krokar, Bujas (3), Kovačević, Tukić, Jelinić (7), Čorić (5), Dunato (2).

Isključenja: Poreč 4 min, Ribola Kaštela 14 min.

Sedmerci: Poreč 3/5, Ribola Kaštela 3/3.