RukometLIGA PRVAKA

Zagrebu nada, Veszpremu minimalna prednost

25. ožujka 2017. - 20:00
zagreb_veszprem25-250317.JPG

Rukometaši PPD Zagreba poraženi su od europskog doprvaka, mađarskog Telekom Veszprema sa 22-23 (10-12) u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka koja je u subotu odigrana pred više od 12.000 gledatelja u Areni Zagreb.

Tako je Veszprem ostao i dalje prava enigma za PPD Zagreb u Ligi prvaka, jer hrvatski prvak u tom natjecanju još nikada nije uspio pobijediti ovu mađarsku momčad. Žele li 'zagrebaši' treću sezonu zaredom izboriti mjesto u četvrtfinalu, tu će tradiciju morati promijeniti za tjedan dana u Veszpremu.

Hrvatski prvak loše je otvorio dvoboj, s previše tehničkih pogrešaka u napadu, te su u prvih 15 minuta uspjeli postići samo dva pogotka. Mađari su vodili 6-2, u 18. minuti i 8-4, ali je domaća momčad do kraja poluvremena taj zaostatak uspjela prepoloviti. Mogli su ...

18. travanj 2024 20:58