RukometSEHA liga

Poraz PPD Zagreba, u polufinalu protiv Vardara

16. ožujka 2017. - 21:57
ppd_meshkov8-160317

U posljednjoj, 90. utakmici ligaškog dijela šeste sezone SEHA lige rukometaši PPD Zagreba su u Varaždinu izgubili od Meškova 25-31 (14-17) i na završni turnir odlaze kao četvrtoplasirani.

Hrvatski prvak je i prije ove utakmice osigurao plasman na 'Final Four', samo je bilo pitanje s koje će pozicije u polufinale. Treće ili četvrte. S druge strane gostima je trebao barem bod kako bi se plasirali na završni turnir i time izbacili slovensko Celje Pivovarnu Laško.

Na koncu su Bjelorusi slavili 31-25 osvojivši treće mjesto, dok je Zagreb četvrti, a Slovenci su ispali.

Hrvatski prvak je tako u tjedan dana 'izbacio' Celje PL iz dva natjecanja. Prošlog četvrtka Zagrebaši su slavili nad Celjem 23-21 i potom se plasirali u osminu finala Lige prvaka, a sada su neizravno porazom od Mešk...

19. travanj 2024 13:00