Rukometskoro iznenađenje

Španjolci jedva svladali Brazil i čekaju pobjednika našeg susreta u četvrtfinalu, Slovenci bez poteškoća

21. siječnja 2017. - 23:45
marguc.JPG

Rukometaši Španjolske mnogo teže od očekivanoga svladali su Brazil sa 28-27 (16-18) u osmini finala Svjetskog prvenstva u Montpellieru, te će u četvrtfinalu igrati protiv boljeg iz ogleda Hrvatska - Egipat koji je na programu u nedjelju.

Brazil je vodio većim dijelom susreta, početkom drugog poluvremena i s tri razlike (20-17), no nije uspio zadržati efikasnost u završnici. Više od sedam minuta, od 53. do 60., Brazil nije uspio postići pogodak, a za to vrijeme Španjolska je s dva gola Dujšebajeva i jednim Valere uspjela stići do vodstva od 28-26.

Alex Dujšebajev i Joan Canales sa po pet golova predvodili su Španjolsku, Valero Rivera, Julen Aguinagalde i David Balaguer su dodali po četiri, dok su kod Brazila najefikasniji bili Joao Pedro Silva sa sedam te Fabio Chiuffa i V...

25. travanj 2024 06:44