Nisu izdržali pritisak izazivača: Česi u Kaštelima opravdali ulogu favorita

Piše Hrvoje Hrgović
21. studenog 2017. - 22:41
mladost_brno4-211117

Česi su u potpunosti opravdali ulogu favorita u dvorani u Kaštel Starom, čista pobjeda bez izgubljenog seta donijela im je gotovo siguran prolazak dalje, Kaštelanima će, nažalost, trebati čudo u uzvratnoj utakmici. Možda je moglo i drukčije završiti ovdje, ključan je bio drugi set u kojem su „mladostaši“ vodili do samog kraja, no preokret gostiju im ga je odnio te s njim pokopao i sve nade o pobjedi.

Česi su ušli jako u susret, agresivni i nepogriješivi u napadu u tren oka stvaraju sasvim solidnu razliku (1:6, 2:8) pa domaćini gube set praktički prije nego je i počeo! Na drugi tehnički otišlo se s čak jedanaest poena prednosti za goste (5:16), sasvim je bilo jasno da se radi o iskusnoj i jako kvalitetnoj momčadi pa je Kaštelanima u ovom setu ostalo tek da pokušaju smanjiti og...

20. travanj 2024 01:37