20. travnja 2017. - 22:30
odbojka_kastela25-200417

Set po set - kako je to izgledalo na parketu

1:0 (28:26)

Otvaranje susreta prošlo je u par kratkih izmjena poena, no Kaštelani su ti koji konstantno malom prednošću drže ritam i vrše pritisak na protivnika (7:4, 12:10). Prvo izjednačenje stiglo je na 13:13, no ulazak domaćina u završnicu s prednošću od dva poena (19:17) među navijačima sijalo je optimizam. No, prava drama je tek uslijedila jer su u treptaj oka Zagrepčani ti koji drže sve u svojim rukama (20:22), a uskoro „na razlici“ imaju i tri set lopte. Međutim, Kaštelani sve to brane, a zatim novim preokretom, na opće oduševljenje tribina, uzimaju ovaj itekako bitan set.

2:0 (25:22)

Očekivalo se da će drama prvog seta poljuljati Zagrepčane, međutim oni su ti koji bolje otvaraju nastavak (5:7). No, tada na servis Ruiza...

19. travanj 2024 06:50