OstaloEP u dizanju utega

Vuković četvrti u B finalu

8. travnja 2017. - 12:57
utezi_prvenstvo10-050417.JPG

Hrvatski reprezentativac u dizanju utega Ante Vuković zauzeo je četvrto mjesto u B finalu u kategoriji preko 105 kilograma na Europskom prvenstvu u Splitu s podignutih 373 kilograma, 171kg u trzaju i 202kg u izbačaju.

Vuković je u Splitu nastupio na svoj 31. rođendan te je u prva dva pokušaja u trzaju bio uspješan podigavši 167kg i 171kg, ali u trećem pokušaju na 173kg nije uspio. To mu je bilo dovoljno za četvrtu poziciju u toj disciplini. U izbačaju je u prvom pokušaju podigao 195kg, potom je imao jedan neuspješan pokušaj na 202kg, no u posljednjem je izlasku na borilište popravio taj neuspjeh i uspješno završio natjecanje sa 202kg što mu je donijelo šesto mjesto u toj disciplini.

S ukupnim skorom od 373kg u biatlonu je Vuković završio kao četvrti, iza Bjelorusa Alek...

24. travanj 2024 01:14