Split Tommy poražen od Dinama nakon drame

Piše SN
21. ožujka 2017. - 23:40
dinamo_vrgorec12-120316.JPG

Veliki splitsko-zagrebački derbi otišao je ipak na stranu gostiju! Futsal Dinamo je na svoj peti rođendan svladao Split Tommy na Gripama s 4:3! Ovom pobjedom Dinamo se bodovno izjednačio sa Splitom, ali je zbog boljeg međusobnog omjera preuzeo drugo mjesto na ljestvici, tri kola prije kraja regularnog dijela prvenstva.

Nova utakmica između Splita i Dinama priredila je standardnu dramu. Unatoč lošem ulasku u utakmicu Dinamo je poveo, no domaćini do kraja poluvremena izjednačuju, a početkom nastavka i preokreću. Međutim, Dinamo je, kao i mnogo puta ove sezone, u nastavku utakmice dignuo svoju igru na višu razinu te je, unatoč dvije minute igre s igračem manje zbog isključenog Danijela Bešlića, došao do prednosti od 4:2.

No, Dinamovci su već do 29. minute sakupili četiri ...

20. travanj 2024 02:28