Ostaloreportaža

Apfel Arena Makarska Half Maraton: Domaća Klara Andrijašević najbrža na pet kilometara

Piše Dada Batinić
30. listopada 2022. - 11:39

U organizaciji Udruge SportAP započeo je dugo očekivani atletski vikend u Makarskoj! Velika posjećenost dječjih utrka, u kojima je sudjelovalo više od 300 mališana od kojih nitko nije otišao kući bez medalje, bila je odlična uvertira u glavni događaj dana - utrku na 5 kilometara!

Program ispred Apfel arene vodila je Žana Šulenta, a prvi događaj bila je utrka na 100 m u kojoj su sudjelovala djeca vrtićkog uzrasta (2-4 godine). Treće mjesto u toj utrci pripalo je Sari Vasilj, drugo Marku Vučku, a najbolji je bio Adriano Mihaljević.

- Treniram u Stjepka i nikad me ne zabole noge od trčanja. Opet ću ići na natjecanja - ponosan je bio Adriano.

Ima i ozljeda

U kategoriji djece od pet do šest godina koji su trčali dionicu od 300 metara treće mjesto je osvojila Mia Pavlović, d...

18. lipanj 2024 06:07