KošarkaIZNAD OBRUČA

Zaustavljeni u Beogradu u dvoboju s više lica: Zadrani pokazali 'svoje ja', ali nisu iskoristili slabosti domaćina

4. siječnja 2018. - 20:19
cedevita_zadar01-221217

Savršeni stroj ne postoji, pa tako nije ni Zadar koji je doživio poraz, zaustavio ih je Partizan u utakmici koja je imala nekoliko lica. U prvom se zadarska momčad pokazala suparnikom koji ima "svoje ja", ali nisu iskoristili sve slabosti Beograđana.

Iza toga uslijedile se briljantne minute, "crno – bijelih" koji su u trećoj dionici ubacili osam trica i krenuli crtati put k trijumfu. Nadalje, sjajni Joshua Bostic nije imao nikoga od suigrača koji bi ga pratio, jer je od 22 poena u spomenutoj četvrtini sedamnaest njegovih, tri je upisao Brzoja i dva Božić. Imao je domaćin i plus 22, onda se i oni pomislili kako je priči kraj. Ali je Zadar pronašao neku novu energiju, za prepoloviti prednost, nedugo zatim zahvaljući Špralji, Bosticu i Brzoji, spustili se i na minus šest (91:85)........

24. travanj 2024 10:43