Šarić vrlo dobar u porazu Sixersa, Hezonja u početnoj petorci Orlanda

Piše H
10. prosinca 2017. - 10:11
2017-12-10T034057Z_380205904_NOCID_RTRMADP_3_NBA-PHILADELPHIA-76ERS-AT-CLEVELAND-CAVALIERS.JPG

Dario Šarić se vratio u akciju nakon propuštene utakmice zbog ozljede oba oka te za 34 minute ubacio 17 koševa uz devet skokova i šest asistencija u porazu Philadelphije 98-105 na gostovanju kod Clevelanda, za koji je utakmicu započeo Ante Žižić i za četiri minute uspio ugrabiti jedan skok i jednom asistirati.

Cleveland je do pobjede vodio LeBron James s novim 'triple-double' učinkom od 30 koševa, 13 skokova i 13 asistencija.

Košarkaši Orlanda poraženi su na gostovanju u Atlanti sa 110-117, a prvi put ove sezone u početnoj petorci Magica našao se Mario Hezonja koji je u igri proveo 31 minutu te ubacio sedam koševa uz šest skokova i dvije asistencije.

Ivica Zubac nije sudjelovao u gostujućoj pobjedi LA Lakersa 110-99 protiv Charlottea, a Dragan Bender je u porazu Phoeni...

24. travanj 2024 23:20