Lakersi nadoknadili 19 razlike, Pope 'uništio' Bullse u finišu utakmice

22. studenog 2017. - 10:22

LA Lakersi su sinoć u svom Staples centru pobijedili Chicago Bullse sa 103-94 iako su zaostajali čak 19 koševa. Nakon lošeg prvog poluvremena Lakersi su nadoknadili sve igrom u druge dvije četvrtine.

Lakersi (8-10) su sa 42 koša i 13 izgubljenih lopti u prvom poluvremenu došli na 62 koša i jednu izgubljenu loptu u drugom.
No, obrana im je bila konstantna i ograničili su Bullse (3-12) na 38.3 posto šuta iz igre, a u drugom poluvremenu na svega 28 posto.

Najbolji strijelac Lakersa bio je Kyle Kuzma sa 22 koša od čega su četiri trice, a Kentavious Caldwell-Pope je utakmicu zavšio sa 21 pogotkom, devet skokova, četiri asistencije. Caldwell Pope je bio ključni igrač na kraju utakmice kada je u zadnjih šest minuta zabio 11 koševa na koje Bullsi nisu imali odgovora.