KošarkaIZNAD OBRUČA

Alkar za relaksaciju: 'žuti' bez puno problema stigli do pobjede

19. studenog 2017. - 23:13
split_alkar10-191117

Niti 48 sati nakon što su na Gripama kroz tri produžetka protiv Bosne slavili u ABA Ligi 2, košarkaši Splita opet su morali na svoj parket. I opet su pobijedili. Ovaj put Alkar u domaćem prvenstvu. Iako su zasigurno bili dosta istrošeni nakon petka, a sinoć su im nedostajali i ozlijeđeni kapetan Kedžo i Kanaet (kapetan je u ovoj utakmici bio Jukić), to se „žutima" na rezultatu nije osjetilo.

Pobjednika je odlučila druga četvrtina u kojoj je Split serijom 21:4 poveo 18 razlike (42:24), što je bio rezultat s kojim se otišlo na odmor. Alkar je u drugoj četvrtini postigao samo sedam koševa, od toga pet iz slobodnih bacanja. Splićani su potpuno zatvorili prilaze košu i podigli agresiju u obrani, na što Sinjani nisu imali rješenja.

Pedesetak sinjskih Maligana, koji su u viš...

16. travanj 2024 16:29