Košarkakvalifikacije za EuroBasket 2019.

Režan i Sandrić vodile Hrvatsku do pobjede u Italiji

16. studenog 2017. - 00:08
hrvatska_svedska15-111117

Hrvatska ženska košarkaška reprezentacija u susretu je 2. kola skupine H kvalifikacija za odlazak na EuroBasket 2019. kao gost svladala Italiju sa 83-71 (16-21, 14-11, 28-15, 25-24).

U susretu igranom u San Martino do Lupariju briljirale su Marija Režan sa 35 koševa i 13 skokova i Antonija Sandrić sa 22 ubačaja, dok je Giorgia Sottana postigla 25 poena za Italiju.

Hrvatska je reprezentacija lošije krenula u utakmicu, Italija je povela sa 7-0 i 9-2, ali već do poluvremena su naše reprezentativke uspjele dovesti rezultat u egal da bi u trećoj četvrtini sjajno funkcionirala veza Sandrić-Režan te je Hrvatska uspjela ostvariti prednost od 11 pogodaka razlike. U četvrtoj četvrtini tu su razliku uspješno održavale.

Nakon dva kola Hrvatska i Italija imaju po pobjedu i poraz. Na ...

19. travanj 2024 22:47