Celticsi i dalje briljiraju, Bogdanović zabio 12 koševa u porazu protiv Detroita

9. studenog 2017. - 10:49

U noći sa srijede na četvrtak košarkaši Bostona svladali su Los Angeles Lakerse na svom parketu sa 107-96 i tako stigli do desete uzastopne pobjede i najboljeg učinka (10-2) u NBA ligi, u kojoj je prošle noći na rasporedu bilo pet utakmica, a hrvatski igrači nisu imali značajniju ulogu.

Ivica Zubac nije igrao za Lakerse, a Celticse su do pobjede predvodili centar Aaron Baynes sa 21 košem i Kyrie Irving sa 19 poena, šest skokova i pet asistencija.

Detroit je kao domaćin svladao Indianu sa 114-97, a Bojan Bogdanović je za Pacerse postigao 12 koševa uz sedam skokova za 31 minutu u igri. Za pobjednike je Tobias Harris postigao 23 koša.

Dragan Bender je igrao 26 minuta i postigao pet koševa uz dva skoka i jednu asistenciju, a njegov je Phoenix kod kuće poražen od Miamija sa 126-...

18. travanj 2024 15:21