Košarkanajučinkovitiji igrač

Fenomenalni Bogdanović odveo Indianu do pobjede!

1. studenog 2017. - 11:36

Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović bio je sinoć najučinkovitiji igrač Indiana Pacersa koji su sa 101-83 pobijedili Sacramento Kingse na svom terenu, a solidan učinak je ubilježio i Dragan Bender u pobjedi svojih Phoenix Sunsa.

Bogdanović je je u 27 minuta na terenu zabio 17 koševa (šut 6/13, trice 3/6) te tome dodao tri skoka, četiri asistencije i jednu ukradenu loptu. Thaddeus Young je ubacio 15 koševa, a Victor Oladipo 14. za Pacerse.

Najbolji kod gostujuće momčadi bio je DeAron Fox koji je utakmicu završio sa 18 pogodaka.

Dragan Bender je sa svojim Phoenix Sunsima slavio protiv Brooklyna sa 122-114. Bender je u 26 minuta na terenu zabio deset koševa (šut 4/8), ugrabio je tri skoka i upisao tri asistencije i jedan blok.