KošarkaIZNAD OBRUČA

Cedevita lako sa Zadranima: u zadnjoj četvrtini im pružili priliku za pristojan poraz

6. listopada 2017. - 22:11
cedevita_zadar4-061017

U samo tri dana isti su protivnici odigrali dva susreta. Nakon pobjede u Zadru (u okviru natjecanja ABA lige), košarkaši Cedevite istog su rivala svladali i na startu nacionalnog prvenstva, A1lige. Furiozno je centar Zadrana Filip Kraljević započeo susret u Domu sportova. U drugoj minuti utakmice imao je na kontu 4 poena (4:1 za Zadrane), ali i dvije osobne pogreške.

Problemi s ''penalima'' zadarskih centara (već u drugoj četvrtini Kraljević i Krajina sakupili su po tri osobne) Cedeviti su omogućili dominaciju u skoku. Prevlast domaćina u zraku bila je impresivna: 46:28 skokova u korist Cedevite. Domaća je momčad pak imala problem u organizaciji igre.

Početkom druge četvrtine (25. minuta) imali su košarkaši Cedevite čak devet izgubljenih lopti (naspram gostujuće dvije)!? Na kr...

19. travanj 2024 05:36