Košarkafinale doigravanja

Cleveland prokockao veliku šansu za smanjenje vodstva, Durant briljirao u završnici

8. lipnja 2017. - 09:23

Košarkaši Cleveland Cavaliersa imali su tri minute prije kraja treće utakmice finala NBA lige šest poena prednosti (113-107) i priliku da se vrate u borbu za naslov, ali do kraja susreta više nisu ubacili niti jedan koš, pa su izgubili sa 113-118 i tako su omogućili Golden State Warriorsima da povedu sa 3-0 u pobjedama i dođu na korak do osvajanja krune.

Nakon što su uvjerljivo izgubili prve dvije utakmice u Oaklandu, branitelji naslova su pred svojim navijačima u Clevelandu pružili najbolju partiju u finalnoj seriji.

U izjednačenoj utakmici niti jedna momčad nije stvorila značajniju prednost, a u zadnjoj ćetvrtini Cavaliersi su stalno bili u vodstvu. Tri minute prije kraja J.R. Smith je pogodio tricu za vodstvo domaćina 113-107 i činilo se će Cavaliersi doći do prve pobjede u...

24. travanj 2024 03:32