Durant nezadrživ protiv Cavaliersa, Warriorsi i dalje bez poraza u doigravanju

5. lipnja 2017. - 09:58

Golden State Warriorsi svladali su Cleveland Cavalierse sa 132-113 i rekordnom 14. uzastopnom pobjedom u ovogodišnjem NBA doigravanju poveli sa 2-0 u velikom finalu.

Cleveland se u drugoj utakmici dobro držao u prvom poluvremenu te na polovici utakmice zaostajao samo tri koša (67-64).

No, u nastavku se obrana Cavaliersa polako raspadala, a kad su Kevin Durant, Stephen Curry i Klay Thompson tricama počeli zasipati koš gostujuće momčadi za prvake povratka više nije bilo. Prednost Golden Statea narasla je sredinom posljednje četvrtine do najvećih 22 razlike.

Ponovno je nezadrživ bio Kevin Durant koji je postigao 33 koša uz 13 skokova, šest asistencija i čak pet blokada. Do svog prvog 'triple-double' učinka u doigravanju stigao je Stephen Curry sa 32 koša, 10 skokova i 11 asistencija...

16. travanj 2024 08:16