KošarkaNisu mogli protiv milijuna

Žuti se oprostili od sjajne sezone uz pjesmu navijača

11. svibnja 2017. - 23:59
cedevita_split03-110517.JPG

Počelo je kao na nogometnoj utakmici. Izmjenjivali su se napadi, ali je semafor uporno pokazivao rezultat – 0:0! Tek nakon 3 minute i 22 sekunde semafor je proradio.

Mate Kalajžić pogodio je jedno od dva slobodna bacanja i doveo Splićane u vodstvo – 0:1. Dvadesetak gostujućih navijača razdragano je popratilo taj događaj uzvikujući uglas: sviraj kraj!

Na njihovu žalost, susret se nastavio... Pri kraju četvrte minute susreta i Cedevita je otvorila rubriku ubačenih poena. Tricom Muse. Skromna efikasnost bila je lajt-motivom većeg dijela ove utakmice. Semafor je ženski rezultat pokazivao i na kraju prve četvrtine – 14:9. Poglavito je lošu realizaciju imala splitska momčad: svega 33% za dva poena (4-11) te 0% za tri poena (0-7). Bilo je to, s aspekta šuta, vjerojatno najlošijih deset m...

24. travanj 2024 05:06