Spursi slavili nakon produžetka: Harden je u prijelomnim trenucima napravio previše pogrešaka

10. svibnja 2017. - 11:42

Košarkaši San Antonija obranili su prednosti domaćeg terena u petoj utakmici drugog kruga doigravanja za NBA prvaka pobijedivši Houston sa 110-107 u produžetku te Spursi sada vode sa 3-2 u seriji na četiri pobjede.

Danny Green je bio jedan od najzaslužnijih za pobjedu San Antonija, jer je od devet koševa domaće momčadi u dodatnih pet minuta on ubacio sedam posljednjih, a utakmicu je završio sa 16 poena. pet skokova i tri asistencije.

Domaća momčad je u dodatnih pet minuta igrala bez najboljeg igrača Kawhija Leonarda koji je ozlijedio skočni zglob sredinom treće četvrtine.

"Bilo nam je teško vidjeti Kawhija kako šepajući odlazi s terena. Znali smo da će nam biti teško. No, i oni su bili bez Nenea. Na kraju smo se doista pograbili za pobjedu i imali nekoliko jako dobrih pot...

19. travanj 2024 19:03