Curry predvodio Warriorse za plasman u drugi krug, Bogdanović solidan u porazu protiv Atlante

25. travnja 2017. - 11:26

Golden State Warriorsi su se plasirali u drugi krug doigravanja Zapadne konferencije nakon što su sinoć sa 128-103 svladali Portland Trail Blazerse i stigli do četvrte pobjede u seriji.

Atlanta Hawks su sinoćnjom pobjedom od 111-101 nad Washington Wizardsima izjednačili na 2-2 u seriji u doigravanju Istočne konferncije NBA, a Toronto Raptorsi su poveli sa 3-2 nakon što su sinoć sa 118-93 bili bolji od Milwaukee Bucksa.

Atlanti je pobjedu donio Dennis Schroder koji je zabio 18 koševa, a u zadnjim minutama susreta je zabio dvije trice i dva koša. Paul Millsap je dodao 19 koševa.

Kod Washingtona najbolji je bio Bradley Beal sa 32 pogotka, dok je John Wall ubacio 22 uz 10 asistencija.

Bojan Bogdanović je odigrao solidnu utakmicu u porazu Washingtona, u 17 minuta je zabio 13 koševa (š...

19. travanj 2024 11:37